Půjčovna aut

Cigarety Marlboro

Cigarety Marlboro jsou asi nejvíce proslulé kvůli jejich nesoucímu symbolu svobody.
                                                                             
Jejich příběh začal už roku 1924 a to v Londýně kde muž jména Phillip Morris vytvořil značku cigaret která byla Red&White což v překladu znamená že nesly RudoČervenou barvu.
                                                                                      
Předtím než se Marlboro cigarety dostaly na trh byla populární jiná značka a to s názvem Mild a Way což je v překladu Mír na cestu. Tyto cigarety byly populární převážně u dam a pánové si v těchto časech zapálili raději doutník.
                                                                                      
Cigarety Marlboro vytvořené panem Phillipem Morrisem a pojmenované po ulici Marlborough st. v Londýně byly určeny více pánům nežli damám což mělo za následek i zvolení symbolu kterým se prezentovaly. Tím se stal Americký Cowboy  a věta Delivers the Goods on Flavor což v překladu znamenalo větu : Přinese vám božskou chuť.
                                                                                      
Tento symbol a slogan při kterém asistoval i obchodník Leo Burnett z Chicaga co by zaměstnanec firmy Phillip Morris Companies, dal tento znak i Americe která se cigaretami Marlboro a symbolikou západního světa prezentovala.
                                                                                      
Od roku 1955 pak byly cigarety Marlboro distribuovány a to nejvíce do třech hlavních měst jimiž jsou New York, Chicago a Los Angeless kde se staly obrovsky populární.
                                                                                      
Později se firma Phillip Morris objevila i ve Formuli 1 a stala se hlavním sponzorem stáje Mc Larren pro kterou jezdili jezdci jako Niki Lauda, Alain Prost či Avron Senna. Ti byli svou jízdou na nejsilnějším stroji své doby asi nejvíce proslulí.
                                                                                      
V současnosti jsou tyto cigarety nejvíce prodávaný tabákový výrobek na světě a co se E Cigaret týká ty Phillip Morris plánuje vyrábět už v příštím roce.